ESSENS Czech Brno 

ESSENS Czech Brno je  česká mezinárodní společnost s explozivním růstem, hlavním sídlem v Brně, která začla v září 2011 a přivedla  na trh kvalitní parfémy značkových vůní, které jsou bežně známé z luxusních parfumerií. Parfémy ESSENS Czech Brno jsou levné a vytvořené z těch nejlepších vonných esencí, které potěší vaše smysly a další novinky firmy ESSENS Czech Brno stále přicházejí. Mezinárodní tým odborníků s velkou pečlivostí vybíral ty nejžádanější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí  SELUZ.

Výroba parfémů ESSENS Czech Brno probíhá z těchto vonných esencí na území ČR v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků. Umožňuje neustálou kontrolu kvality produktů a výrobu podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. Konečný produkt – parfém je balen do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí.

Složení parfémů ESSENS Czech Brno je stejné jako u světoznámých značek parfémů pouze s rozdílem, že cena parfémů ESSENS Czech Brno je podstatně nižší.

ESSENS Brno staví svoji činnost na profesionálním týmu lidí s mnohaletými zkušenostmi v oboru síťového marketingu a poskytování servisu sítím distributorů.

V lednu 2012 představila ESSENS Czech  Brno svůj první produkt z oblasti doplňků stravy -ESSENS Colostrum a v dubnu bezkonkurenční kosmetickou řadu     Colostrum    +. V říjnu 2012 přivedla ESSENS Czech Brno na trh další potravinový doplněk ALOE Vera ESSENS a další produkty z řady  ALOE Vera  ESSENS a COLOSTRUM ESSENS následovali.

Ale i v roce 2013 ESSENS Czech Brno neotálela a přivedla na trh ESSENS DeVobis, revoluční novinku na světovém trhu a Jogurtovač ESSENS a ESSENS Colostrum Probiotics - pro domácí výrobu jogurtu.

Od počátku se firma ESSENS Czech Brno stále rozrůstá do dalších zemí. K pobočkám  ESSENS Slovensko, ESSENS Maďarsko, ESSENS Řecko, ESSENS Srbsko,ESSENS Slovinsko, ESSENS Kypr, ESSENS Austria, ESSENS Gerrmany  bude pokračovat rozvoj do dalších zemí i v letošním roce.

 

 U ESSENS Czech Brno se můžete spolehnout, že nepropásnete akční nabídky a že nakoupíte vždy výhodně. U ESSENS Czech Brno nakoupíte bez stresu z pohodlí domova. U ESSENS Czech Brno máte dlouhodobé akční ceny. Díky ESSENS Brno ušetříte čas i peníze!!!!

 

Bonusový věrnostní program ESSENS Brno šetří Vaše peníze a je určený pouze pro registrované zákazníky.

 

 

  

Wellnesslineclub kontakt

Wellnessline-club,ENKAUSTICKÉ MALOVÁNÍ, Enkaustika,malování horkým voskem, enkaustická žehlička, novodobá enkaustika, Enkaustický papír, Enkaustické potřeby pro začátečníky, Enkaustické vosky, Enkaustická vyhřívací deska, Enkaustická horkovzdušná pistole,wellnessline,wellness,fitness,feng shui,orientální tanec,

M.Kralová

Email:dance @ milaelkral.cz