MANDALY - lék k uvolnění a relaxaci

Milí návštěvnici mých stránek,

Než vám představím mé Mandaly, chtěla bych vám sdělit jak jsem k malování přišla. Tyto mandaly jsem malovala asi před 11 lety, když jsem prožívala velmi špatné období plné stresu a frustrací. Jednoho dne jsem šla kolem knihkupectví a viděla ve výloze knihu „Mandaly síly“od nakladatelství FONTÁNA. Koupila jsem si k tomu pastelky a začala jsem vymalovávat. Zjistila jsem, že vymalování mandaly je velmi uklidňující a bylo mě při tom dobře. Následovaly další knihy a některé mandaly jsem dokonce vymalovala dvakrát. Vybarvení mandaly mě přineslo klid pro duši, sloužilo mě jako lék k uvolnění a relaxaci, jenom s tím rozdílem, že nemá vedlejší účinky a neškodí jako veškeré chemické léky, které já zásadně neberu.

Jak jsem se potom dozvěděla, již v minulém století používal velmi často Carl G. Jung malování mandal při terapii svých pacientů. Při jejich malování se pacienti spojili s vlastním podvědomím, což jim umožnilo řešit své problémy.
Nedávno jsem při úklidu našla mé mandaly, a když se na ně dnes podívám, tak chápu, že mandaly jsou odrazem momentálního rozpoložení.  

Takže radím všem, kdo zažívá stresové, depresivní fáze neberte chemické léky, které vám jen uškodí, kupte si pastelky a vymalujte si mandaly :-) Dnes už najdete i gratis předlohy na internetu. No, a pokud vám vymalování nestačí a chcete si vytvořit vlastní mandaly, mohu vám doporučit kurz pani Dany Chrastilové https://www.socharka.cz/products/mandaly-pani-mily/ která vás naučí jak si vytvořit vlastní mandalu.

Upozorňuji, že mé mandaly nejsou na prodej, jsem přesvědčena, že by si měl každý vytvořit svou vlastní mandalu, do které vloží svoji energii.  Zde najdete mé mandly. 

 

Přeji hezkou zábavu

Wellnesslineclub kontakt

Wellnessline-club,ENKAUSTICKÉ MALOVÁNÍ, Enkaustika,malování horkým voskem, enkaustická žehlička, novodobá enkaustika, Enkaustický papír, Enkaustické potřeby pro začátečníky, Enkaustické vosky, Enkaustická vyhřívací deska, Enkaustická horkovzdušná pistole,wellnessline,wellness,fitness,feng shui,orientální tanec,M.Kralová

Email:dance @ milaelkral.cz ,

www.milaelkral.cz

www.wellnesslineclub.cz